Замовити Landing page

  • ART-Dnepr
  • Виробник:  ART-Dnepr
  • Наявність:  В наявності

   Як відбувається процес замовлення
Якщо вам потрібний індивідуальний продукт.
Спочатку обговорюємо чи складаємо Технічне завдання.
Визначаємо ціну та термін робіт.

Купуючи готовий
Ви отримуєте посилання на завантаження та інструкції до використання.

Оплата
Готівкою, Безготівкою, Кредит, Visa/MasterCard
100% гарантія виконаної роботи

Що таке цільова сторінка?

Цільова сторінка — це окрема веб-сторінка, на яку користувач переходить після переходу електронною поштою, з оголошення або іншого цифрового джерела.

Як тільки вони переходять на вашу цільову сторінку, користувачам пропонується зробити дію, наприклад, приєднатися до вашого списку або купити ваші продукти. Якщо користувач почне конкретну бажану дію, значить, ваша цільова сторінка досягла його конверсії.

Як правило, цільові сторінки заохочують своїх користувачів лише до однієї з таких дій, наприклад, заповнення форми реєстрації на сторінці. Чому?

Це відбувається тому, що дослідники називають «парадоксом вибору». Простіше кажучи, це означає, що чим більше варіантів ви даєте людям, тим складніше їм прийняти рішення та діяти.

Уявіть, що ви пропонуєте безкоштовну електронну книгу. Але на своїй цільовій сторінці ви також запрошуєте своїх користувачів відвідати ваш блог, купити продукт та перевірити ваші канали у соціальних мережах. З кожним запитом шанси ваших користувачів на завантаження вашої нової електронної книги стають дедалі меншими, тому що ви відволікаєте їхню увагу від своєї основної мети.

В крайньому випадку, занадто великий вибір може приголомшити ваших користувачів, змусивши їх зупинитися і взагалі не робити жодних дій. Ось чому так важливо зосередитись на одному заклику до дії (CTA), а не на трьох чи чотирьох.

Ось чому цільова сторінка повинна мати чітку візуальну ієрархію та ціннісну пропозицію, а також має бути протестована щодо кращої оптимізації конверсії.

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Перед покупкою рекомендуємо зателефонувати нам та засудити деталі з менеджером. Таким чином ви будете впевнені, що вам підходить дана послуга. Дякуємо за розуміння з повагою Веб-студія АРТ-Дніпро