Адміністрація сайту

  • ART-Dnepr
  • Виробник:  ART-Dnepr
  • Наявність:  В наявності

   Як відбувається процес замовлення
Якщо вам потрібний індивідуальний продукт.
Спочатку обговорюємо чи складаємо Технічне завдання.
Визначаємо ціну та термін робіт.

Купуючи готовий
Ви отримуєте посилання на завантаження та інструкції до використання.

Оплата
Готівкою, Безготівкою, Кредит, Visa/MasterCard
100% гарантія виконаної роботи

Спираючись на прохання наших клієнтів, ми запустили нову послугу Адміністрація сайту.
Ваш сайт у надійних руках, ми відібрали лише гідних на цю посаду. Тепер при покупці інтернет магазину або сайту у вас вже буде співробітник у штаті, який допоможе з перших днів у роботі з вашим ресурсом і буде путівником для тільки освоюючих інтернет.

Опис

Адміністратора сайту можна назвати його керівником або менеджером, тому що до обов'язків такого співробітника входять різноманітні функції, що забезпечують коректну роботу та регулярне оновлення інтернет-ресурсу. Починаючи з технічної підтримки сайту та закінчуючи його візуальним, текстовим наповненням, просуванням та підняттям у рейтингу пошукових систем – подібна посада передбачає чималу відповідальність. Таким чином, адміністратор — це універсальний спеціаліст, який особисто або залучаючи підрядників і фрілансерів, забезпечує повноцінну безперебійну роботу ресурсу.

Адміністратор сайту. Обов'язки

Розглядаючи посадові обов'язки адміністратора сайту, потрібно враховувати, що не всі з наведених нижче функцій він обов'язково виконує особисто. Як було зазначено, за необхідності чи оптимізації роботи її частина може делегуватися. Але все ж таки розуміння специфіки всіх супутніх процесів має бути притаманне адміну - адже потрібно якщо не виконувати особисто, то аналізувати, контролювати коректність всього, що відбувається з сайтом. Серед основних обов'язків адміністратора інтернет-ресурсу:

Розробка, підтримка концепції сайту, покращення його роботи. Удосконалення та виправлення поточної структури веб-ресурсу.

Організація технічної сторони роботи ресурсу та контроль безпеки.

Розробка, впровадження стратегії просування веб-ресурсу в Інтернеті.

Оновлення, редагування або заміна текстового та візуального наповнення сайту, замовлення матеріалів для наповнення ресурсу підрядникам та контроль дедлайнів.

Аналітика відвідуваності, залучення відвідувачів, конверсії; розробка планів подальших публікацій відповідно до потреб цільової аудиторії також входить до функцій адміністратора сайту.

Технічна підтримка сайту, що здійснюється самостійно або за допомогою залучених фахівців.

Зворотній зв'язок із відвідувачами ресурсу: робота з коментарями, відповіді на повідомлення.

Організація та контроль повноцінної роботи, коректного функціоналу сайту, постійне відстеження доступності веб-порталу для користувачів у мережі.

Наш навчений персонал має такі необхідні знання та навички.

На запитання «що робить адміністратор сайту» важко відповісти коротко, адже чим більше знає та вміє співробітник, тим вища його цінність на ринку праці. Як і будь-якому менеджеру, адміністратору веб-ресурсу необхідно, по-перше, вирішувати безліч поточних питань і заглядати наперед, плануючи стратегію подальшої роботи. Також серед основних умінь претендента на посаду адміністратора інтернет-ресурсу мають бути такі професійні навички:

Впевнені навички роботи з комп'ютером, особливо у мережі Інтернет. Розуміння принципів роботи інтернет-сторінок, уявлення про процеси, що ведуть до несправностей або поломки інтернет-ресурсу та знання способів їх виправлення.

Знання мов програмування не фходять в обов'язковості Адміністратора (HTML, Adobe Flash, JavaScript, CSS, PHP). У разі виникнення збоїв у роботі порталу доведеться вдаватися до допомоги програмістів.

Навички складання техзадач для веб-дизайнерів, розробників, співпраця з якими є невід'ємною частиною роботи як під час підготовки ресурсу до запуску, так і при внесенні подальших змін (редизайн, впровадження нового функціоналу).

Знання CMS-систем для організації керування веб-сайтами.

Навички складання планів майбутніх публікацій – якщо до наповнення веб-ресурсу залучені автори, копірайтери, редактори.

Знання методів пошукової оптимізації в Інтернеті потрібне для управління процесом або участі у розробці стратегії SEO-просування ресурсу.

Навички у забезпеченні комплексної безпеки інтернет-ресурсів.

З'ясовуючи, хто такий адміністратор сайту, слід також розуміти, що це спеціальність, яка потребує постійного залучення до процесу. Слідкувати за роботою веб-ресурсу, усувати неполадки, удосконалювати інтерфейс та наповнювати сайт потрібно постійно. Часто це має на увазі роботу в режимі 24/7. Потрібно бути готовим до великого обсягу завдань, різноманітності обов'язків, що потребує відповідальності, стресостійкості, багатозадачності, посидючості, уважності. З огляду на необхідність спілкуватися з відвідувачами сайту, а також із фрілансерами (веб-дизайнерами, копірайтерами, програмістами), корисним буде вміння знаходити спільну мову з людьми.

Різнопланова, багатозадачна та відповідальна робота адміністратора сайту користується великим попитом на ринку праці. Враховуючи високі темпи переходу бізнесу в інтернет та величезну кількість ресурсів різноманітної спрямованості, кваліфікованому спеціалісту буде нескладно знайти цікаву роботу з гідною оплатою у цій сфері.

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Перед покупкою рекомендуємо зателефонувати нам та засудити деталі з менеджером. Таким чином ви будете впевнені, що вам підходить дана послуга. Дякуємо за розуміння з повагою Веб-студія АРТ-Дніпро

Рекомендовані товари