Постачальники автозапчастин України

Ця вибірка допоможе вам підібрати постачальників для свого інтернет магазину і не тільки.

Розберемо роздрібно оптових дилерів ринку України автозапчастин.
Хочемо виділити топ постачальників

Огляд оптових дилерів ринку автозапчастин України

В Україні працює кілька сотень компаній, які пропонують купити запчастини для іномарок оптом чи в роздріб. Ціна комплектуючих відрізняється залежно від швидкості доставки конкретної деталі, рідкості моделі автомобіля на українському ринку, репутації постачальника та інших факторів.

Оптовики із максимальним послужним списком!

Для організації великих закупівель автозапчастин Febest радить вибрати надійного дилера комплектуючих, співробітництво з яким було б максимально вигідним та безпечним. Серед усіх оптових постачальників запчастин для іномарок, помічених сьогодні на українському ринку, можна виділити вісім найкращих – так звану «Велику вісімку», яка вже кілька років домінує на вітчизняному ринку автодеталей:


1. Автотехнікс

Цей постачальник є одним із найбільших дилерів автодеталей в Україні.

Ділиться на кілька підрозділів:

Формапартс (запчастини для кузовів);

Каргопартс (вантажний транспорт);

Азіанпартс (японські та корейські автомобілі);

та основне відділення компанії, Автотехнікс (комплектуючі для іномарок).

Компанія пропонує безкоштовну планову доставку деталей, що є вигідним для багатьох роздрібних продавців. На складах усіх відділень – понад 40 тисяч найменувань запчастин від найкращих світових виробників.

Фірма забезпечує можливість швидкого повернення час зарахування коштів займає від 3 до 5 днів. Ціни в Автотехнікс також є одними з найкращих у країні, а за потреби можливе оформлення розстрочки з платежу на строк до трьох днів.


2. Бастіон

Центральний офіс компанії розташований в Одесі, є кілька представництв в інших регіонах України. Загалом компанія пропонує понад 25 тисяч різних запчастин для корейських та японських авто, а також автомобілів європейського виробництва.

Характеризується оперативною доставкою товарів у будь-яку область країни. Цінова категорія фірми – помірна, постачання нових деталей з-за кордону відбувається регулярно.


3. Владислав

Цей постачальник працює на українському ринку вже понад десять років. Основний напрямок його діяльності – оптові постачання автозапчастин для роздрібних дилерів. На складах компанії можна знайти понад 40 тисяч унікальних деталей (автохімію, деталі підвіски, цілі вузли та багато іншого), можливість оформлення повернення за 1 – 2 календарні дні та відстрочка для реалізаторів на строк до тижня – співпраця з дніпровською фірмою «Владислав» вигідна завдяки найкращий рівень послуг, що надаються компанією по всій Україні.


4. Інтеркарс

Оптовий постачальник пропонує більше ніж 50 тисяч унікальних найменувань для автомобілів закордонних брендів. Фірма забезпечує високий рівень сервісу для клієнтів: можливість відстеження онлайн-замовлення, забезпечення актуальними прайсами компанії та інші зручні послуги. Представництва фірми «Інтеркарс» є у більшості обласних центів України.


5. Омега

Харківський постачальник, який працює на ринку комплектуючих для іномарок вже понад 9 років. Асортименти фірми постійно розширюється, і зараз Омега пропонує прайс-лист з більш ніж 20 тисяч найменувань запчастин для авто найбільших виробників (ходова, підвіска, акумулятори, кузовні деталі тощо).


Слід зазначити високу зручність оформлення замовлень, можливість оперативного відправлення, безкоштовну планову доставку та широку підтримку клієнтів у режимі он-лайн.


6. Trost


Цей постачальник унікальний своєю оперативністю – по великих містах роздрібним дилерам виробляється до 6 щоденних рейсів доставки автозапчастин.


Trost представлена ​​і в інших європейських державах, а загальна система замовлення комплектуючих робить співпрацю для українських клієнтів ще більш вигідною. Оформити замовлення можна онлайн за найактуальнішими цінами – вони автоматично оновлюються.


7. Еліт


Чеська компанія, що пропонує автозапчастини, сервісне обладнання, а також розхідники та АКБ для іномарок від перевірених брендів. Цінова політика фірми є максимально вигідною для оптових закупників, а асортимент бренду Еліт постійно поповнюється.