Середній рейтинг ART-Dnepr:
Єгор 08.06.2024

Треба було оптимізувати сайт з дуже великою кількістю товарів та налаштувати сервер. Все було зроблено вчасно. Саме головне, що Сергій завжди на звʼязку і відповідає на усі питання. Знає і розуміє те що робить. Судячи зі свого багаторічного досвіду - скажу , що таких відповідальних людей як Сергій я мало зустрічав. Рекомендую як відповідальну людину. Продумує кожен крок заздалегідь. Робота була виконана навіть в більшому обсязі ніж була спочатку оговорена. Дуже задоволений.


Відповісти
Олександр 01.08.2023

Отлично справились с запуском сайта. Полная поддержка. Рекомендую их услуги всем на 100%!


Відповісти
Файез 30.06.2023

Сервис хороший, хорошая поддержка, приятно сотрудничать, рекомендую.


Відповісти
Андрюха 14.12.2022

Команда ART-DNEPR просто майстри своєї справи! Люди які завжди вийдуть на звязок, підкажуть все що треба, з великим розумінням ставляться до любого питання! Дуже і дуже довольні що почали працювати саме з ними!
Особлива подяка Сергію!!


Відповісти
Павло 22.10.2022

Щира подяка команді професіоналів! Дуже правильно, своєчасно та креативно ставляться до реалізації Т.З.. Так тримати. Окрема подяка Сергію за увагу до дрібниць, які доповнюють технічне завдання, що продуктивно впливає на подальшу роботу.


Відповісти
Дарья 20.07.2022

Хочу высказать огромную благодарность команде Art Dnepr и особенно Сергею !) Я давно занимаюсь работой с сайтами и никогда ещё в моем деле не встречала настолько отзывчивых людей ) работать вместе с вами - одно удовольствие , работа выполняется в сроки и максимально качественно , и хочу поблагодарить за ваше бесконечное терпение и постоянную поддержку меня и моих проектов ) Однозначно рекомендую от всей души !!!!!


Відповісти
Влад 10.07.2022

Дуже швидко і якісно зробили сайт, Сергій постійно відповідає на всі питання. Співпрацею задоволені.


Відповісти
Юрій 10.07.2022

Замовляв сайт в ART DNEPR залишився задоволений! Сайт зробили швидко, допомогли розібратися з занесенням товару , навчили як добавляти поставщиків! Одного разу я хотів сам поміняти дизайн і зламав сайт(
я написав Сергію і він відновив ,магазин запрацював) Не разу не пожалкував що заказавсайт в Art dnepr


Відповісти
Марія 10.07.2022

Дуже задоволені співпрацею. Були враховані всі побажання по нашому сайту авто запчастин. Найбільш цінним є підтримка на всіх етапах роботи з сайтом, та швидкий зворотній звязок. Любі технічні поправки виконуються на протязі дня.


Відповісти
Виталий 14.06.2022

Ходим поблагодарить ART DNEPR за оперативное создания сайта, помощи в дизайне логотипа. Быстро вникли в нашу специфику работы и помогли с окончательной настройкой сайта.
P.S. Вас нам порекомендовали наши знакомые и теперь мы стали с Вами хорошими друзьями!


Відповісти
Вячеслав 11.06.2022

Спасибо! Сайт работает!


Відповісти
Odessa 10.06.2022

Заказывали сайт под автозапчасти остались довольными. Сайт был сделан в течении недели.


Відповісти
Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)