Замовити сайт Односторінок

  • ART-Dnepr
  • Виробник:  ART-Dnepr
  • Наявність:  В наявності

   Як відбувається процес замовлення
Якщо вам потрібний індивідуальний продукт.
Спочатку обговорюємо чи складаємо Технічне завдання.
Визначаємо ціну та термін робіт.

Купуючи готовий
Ви отримуєте посилання на завантаження та інструкції до використання.

Оплата
Готівкою, Безготівкою, Кредит, Visa/MasterCard
100% гарантія виконаної роботи

Плюси односторінкового дизайну сайту

Навіщо вибирати односторінковий дизайн для вашого сайту, а чи не багатосторінковий дизайн? По-перше, успішні односторінкові веб-сайти чисті та зрозумілі. Односторінковий веб-сайт, який розбиває контент на невеликі фрагменти і усуває безлад у інтерфейсі користувача, зручний для сприйняття користувачами.

Односторінковий дизайн також сприяє інтуїтивно зрозумілій подорожі користувача. Без додаткових сторінок відвідувачі насолоджуються лінійним потоком навігації, який розповідає історію з чітко помітним початком, серединою та кінцем.

Ще однією перевагою простого дизайну навігації є те, що користувач зазвичай виконує лише одну дію. Дослідження показують, що наявність однієї сторінки може призвести до збільшення конверсії (> 37,5%), ніж багатосторінкові сайти, тому що користувачі починають процес раніше і просуваються по ньому швидше, і їм нікуди заблукати або відволіктися на іншу пропозицію.

Ми згадували єдиний дизайн, який чудово підходить для адаптивних прототипів веб-сайтів? З невеликими обсягами контенту (і всім, що міститься на одній сторінці), ви можете легко та послідовно адаптувати односторінкові веб-сайти до менших екранів та пристроїв. Крім того, прокручування - це простий і природний рух для мобільних пристроїв із сенсорним екраном.

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Перед покупкою рекомендуємо зателефонувати нам та засудити деталі з менеджером. Таким чином ви будете впевнені, що вам підходить дана послуга. Дякуємо за розуміння з повагою Веб-студія АРТ-Дніпро