Копірайтінг


Копірайтінг

Замовити Копірайтинг кращі ціни та якість

Що таке копірайтінг?

Згідно з CopyBlogger, копірайтинг — це мистецтво і наука про стратегічне донесення слів (чи то писемних, чи усних), які спонукають людей до певних дій. Простими словами, копірайтінг – це процес написання рекламних рекламних матеріалів.


Копірайтери несуть відповідальність за текст у брошурах, веб-сайтах, електронних листах, рекламних оголошеннях, каталогах та багато іншого. Справа в тому, щоб змусити читача діяти. Ця дія може полягати у купівлі, підписці або взаємодії з продуктом, послугою чи компанією.


Що має робити копірайтинг?

Уявіть бренд як надійного експерта.

Надайте правильну та необхідну інформацію клієнтам під час їхнього шляху до покупки.

Переконайтеся, що клієнти можуть діяти, наприклад, відвідати веб-сайт, підписатися на нову програму або запустити безкоштовну пробну версію інструменту.

Використовуйте SEO для підвищення рейтингу компанії в Google.

Копірайтери створюють повідомлення в блогах, рекламу, сторінки продажів, можливо, подкасти або рекламу на телебаченні та радіо, електронні листи, листівки та повідомлення у соціальних мережах. Вони створюють контент, який спонукає людей робити необхідні дії. Від поста у соціальній мережі до цільової сторінки – мета змусити читача щось зробити.


Ось кілька прикладів того, чим займається копірайтер:


Сторінки продажів

Скрипт продажу відео

електронні листи

Реклама у соціальних мережах

Пряме поштове розсилання

Цільові сторінки

Про сторінки

Тематичні дослідження

Лід-магніти

Майте на увазі, працюючи над перерахованим вище, що вся справа в творчості і хорошому знанні цільового ринку та особистості клієнта. За допомогою ваших слів ви можете зробити величезну різницю між гарною рекламною кампанією та відмінною.


Які навички вам потрібні, щоб стати копірайтером?

копірайтинг блокнот круасан кава


1. Гарне розуміння орфографії, пунктуації та граматики

Високий рівень мовних навичок є обов'язковим! Читачі цінують правильну структуру пропозиції та точний виклад. Копірайтер повинен звернути увагу на


граматика

пунктуація

написання

Щоб уникнути простих помилок, використовуйте програмне забезпечення для перевірки орфографії, наприклад Grammarly для англійської мови або Mawdoo3.com для арабської мови. Mawdoo3.com надає безліч послуг, які допоможуть вам перевірити орфографію та граматику. Крім автоматичної діакритизації, він уловлює виражену у тексті емоцію письменника.


Крім того, після того, як ви закінчите писати, я рекомендую прочитати зміст вголос. Ви помітите, що часто пропускаєте на сторінці.


 2. Увага до деталей

Вам знадобиться вміння помічати помилки у своїй роботі. Вам доведеться бути власним коректором. Контент має бути максимально безпомилковим перед публікацією.


3. Цікавість

Вам потрібно буде знайти більше інформації про тему, яку ви пишете, або про продукт, який ви продаєте. Це означає відкриття його особливостей, переваг та унікальних торгових точок. чим більше ви знаєте про тему, тим легше створюватиме контент на цю тему.


4. Дослідницькі навички

Можливість використання Інтернету для проведення досліджень зробить цей процес швидше та простіше. Наявність відмінних дослідницьких навичок також відноситься до спілкування з клієнтом. Задаючи правильні питання, ви зможете зрозуміти його потреби, що дуже важливо, якщо ви хочете ефективно продати це.


5. Можливість захоплювати різні точки зору

Для копірайтера життєво важливо вміти поставити себе місце клієнта. Ви повинні мати можливість переконати клієнта в тому, що продукт або послуга, для яких ви створюєте контент, принесуть їм користь.


6. Відмінні навички слухання

Дуже важливо, щоб ви могли слухати свого клієнта та надати те, що він хоче. Це також допоможе при проведенні досліджень та пошуку кращого ракурсу для створення контенту.


7. Знайомство з різними типами систем керування контентом (CMS)

CMS – це платформа, яка використовується для створення та публікації цифрового контенту, наприклад WordPress або Joomla. Добре, що всі CMS працюють однаково. Наприклад, більшість має шаблон для введення тексту без додаткового кодування, що дозволяє швидко і легко завантажувати контент. Тим не менш, невелике розуміння HTML може мати велике значення, оскільки воно дозволяє вам ідеально форматувати та персоналізувати текст. Спробуйте пройти онлайн-курс з основ HTML, перегляньте навчальні посібники та дізнайтеся, як працює система CMS.


Пов'язаний: WordPress: 7 причин, чому ви повинні почати використовувати WordPress


8. Знайомий з пошуковою оптимізацією (SEO)

Як копірайтер, може бути пригнічуюче думати про свою роботу з точки зору ключових слів і SEO, але це велика частина гри. Зрештою, немає сенсу писати щось неймовірне, якщо цього ніхто ніколи не знайде. З точки зору письменника, йдеться про чітке та інформативне заголовок, розбиття тексту на відповідні заголовки, використання ключових слів і включення відповідних посилань. Нічого страшного
Розгорнути
Копірайтинг

Копірайтинг

Про наші послуги КопірайтингЯк випливає з нашої назви, ми є команда висококласних професіоналів, що створюють контент. Коли ви наймаєте наші професійні контент-послуги, ви працюєте не з ..

400UAH (11.11USD)

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)