Tecdoc


Tecdoc

Інтернет магазин автозапчастин TECDOC

Для продажу авточастин на базі tecdoc від основних постачальників як Омега, Владислав, Автотехнік і т.д.

Каталог підбору автозапчастин Tecdoc

Наша команда спеціалізується на створенні та розробці інтернет магазинів для прожаживания авто запчастин Створення інтернет-магазину – обов'язкова умова для успішного бізнесу з продажу автозапчастин. Допоможу втілити вашу ідею у життя!

Ви можете купити сайт для продажу автозапчастин в Інтернеті сьогодні. І розпочати продавати вже завтра.

Інтернет-магазин для продажу автозапчастин.

Магазин максимально наближений функціоналом підбору як Владислав та Автотехнікс.

Готовий інструмент для продажу завантажуєте прайс і все.

Забезпечує доступ до більш ніж 21 мільйонів найменувань запчастин та понад 400 виробників не оригінальних запчастин (Boge, Kager, KYB, Meyle, Sachs, Koni, Febi, ABS, ATE, Bosch, Brembo, Fenox, Ferodo, Lemferder, Magneti Marelli та ін. )

Вибірка по марці авто, типу двигуна, розділу та виведення списку групи запчастин.

Підключення виведення аналогів (кросів) шуканих запчастин з ТекДока та своїх таблиць аналогів.

Виведення власних цін на запчастини, що поставляються, а також: наявність, термін поставки, опис, постачальник…

Готовий інтернет-магазин запчастин на базі TecDoc. Магазин володіє потужним функціоналом та можливостями для продажу запчастин. У платформі є все необхідне: пошук деталі з аналогами та замінами, кроси, автокаталоги, завантаження прайсів та багато іншого.

Чому наш модуль tecdoc кращий

Ця версія модуля перевершує стару за багатьма параметрами.

Поліпшене СЕО

Динамічна націнка

Аналітика

Можливість генерувати картку сайту

Можливість запуску товарних реклам

Додатковий фільтр

Фільтр по осях (передня - задня) чого немає у старих версіях

Мобільна версія що на сьогоднішній день дуже важлива.


Стандарт даних TecDoc був запроваджений у 1994 році для створення єдиного формату даних для збирання, публікації та розповсюдження високоякісної інформації про запасні частини. Стандарт TecDoc дозволяє швидко та точно ідентифікувати запасні частини та транспортні засоби; і дозволяє оптимізувати автоматизовані та цифрові технологічні рішення по всьому ланцюжку поставок післяпродажного обслуговування. В ознаменування свого 25-річчя компанія TecAlliance оголосила про офіційний запуск нової «версії 3.0» каталогу TecDoc, який є одним із провідних світових каталогів запасних частин та заснований на стандарті даних TecDoc. Цією дією TecAlliance забезпечує новий рівень продуктивності та ефективності в ідентифікації та застосуванні запасних частин для ринку.

Техдок

TecDoc ЦеллакорВи продаєте автозапчастини на світовому ринку? Якщо це так, TecDoc є обов'язковим!

TecDoc є провідним глобальним форматом даних, і зараз він охоплює 65 000 легкових автомобілів і 59 000 комерційних автомобілів по всьому світу. Він також підтримується перекладом 29 мовами.

Cellacore є надійним партнером, який підписав угоду про дані та інтеграцію для створення даних про продукти у цьому глобальному форматі даних. Cellacore готова надати необхідну підтримку та інструменти для перетворення ваших загальних даних про продукти у цей визнаний у галузі формат, допомагаючи вам виводити свої продукти на ринок під встановленим зонтиком глобальних даних.

Tecdoc спрощує надання даних про продукти з одного унікального та надійного джерела на світовий ринок. Це гарантує, що деталі можуть бути знайдені та ідентифіковані швидко та точно на незалежному вторинному ринку, спеціально та точно підібраному для конкретного автомобіля.

Можливо, ви використовуєте формат TecDoc? Cellacore також має технології та послуги для перетворення даних у формат ACES PIES, що має вирішальне значення в автомобільній електронній комерції.

Спростіть перетворення даних, обслуговування та керування за допомогою Cellacore.

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про TecDoc та його переваги. Ви дізнаєтесь, як легко перетворити дані на цей галузевий формат за допомогою нашої команди експертів. Щоб запланувати перевірку без будь-яких зобов'язань, натисніть тут .

«Дані завжди були нашою пристрастю. Ми продовжимо розвивати та вдосконалювати стандарт TecDoc, оскільки він є важливою рушійною силою стандартизації та цифровізації ринку автомобільних запчастин», - говорить Юрген Бухерт, генеральний директор TecAlliance GmbH. «Завдяки цьому стандарту даних можна ідентифікувати запасну частину та продавати її у всьому світі. У майбутньому стандарт стане основою для розробки та впровадження інтелектуальних програм для майбутніх концепцій мобільності».

Розгорнути
 Товарна реклама в Гугл

Товарна реклама в Гугл

Ми робимо фіди для магазинів автозапчастин з модулями tecdoc або самописні.Налаштування товарної реклами в Google для інтернет магазинів.Ми беремо весь процес під ключ від генерації фіда ми в..

3000UAH (83.33USD)

Інтернет магазин для продажу автозапчастин с Tecdoc
TOP

Інтернет магазин для продажу автозапчаст...

Інтернет магазин для продажу автозапчастин с TecdocУ вас велике бажання продавати автозапчастини? у нас ви знайдете все, що потрібно під ключ: від індивідуальних розробок до готового шви..

15000UAH (416.67USD)

Адміністрація сайту
NEW

Адміністрація сайту

Спираючись на прохання наших клієнтів, ми запустили нову послугу Адміністрація сайту.Ваш сайт у надійних руках, ми відібрали лише гідних на цю посаду. Тепер при покупці інтернет магазину..

11000UAH (305.56USD)

Доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту

Ціна вказано от 1000грнДоробка сайтів  Доробка сайтів  – комплекс заходів, який спрямований на виключення неполадок, доробку незавершеної роботи попередніми веб-майстрами,..

1000UAH (27.78USD)

Логотип

Логотип

Намалюємо найкращий логотип для вашого бізнесу.Зроби свій бренд відомийфірмовий стиль (візитки, айдентика будь-яка), упаковки, розробка іконок, інфографіка, рекламні банери для сайтів, постер..

1000UAH (27.78USD)

Модуль TecDoc 3.2.5

Модуль TecDoc 3.2.5

Акционное предложение при оплате Модуля. Мы даём в подарок аренду базы данных tecdoc в подарок на пол года 6 месяцев без аренды !.Не трать время зря экономь с нами и начни зарабатывать.Данная..

2500UAH (69.44USD)

Оренда інтернет магазин для продажу автозапчастин
TOP

Оренда інтернет магазин для продажу авто...

Веб-сайт Автозапчастини Якщо ви хочете відкрити онлайн магазин автозапчастин, ми можемо запропонувати вам дуже ефективне та швидке рішення. Наша програма дозволяє вам керувати каталогом запас..

1500UAH (41.67USD)

Оренда бази tecdoc даних mysql для сайту

Оренда бази tecdoc даних mysql для сайту...

Оренда бази даних для модулів техдок дозволяє скоротити витрати на утримання сайту ціна 400 грн вказана за місяць оренди.Акційна пропозиція при оплаті за рік. Ми замінимо модуль tecdoc на вер..

400UAH (11.11USD)

Оренда серверів

Оренда серверів

Ми пропонуємо вам наші сервери під проекти, які робимо для вас.Сервер це оболонка (комп'ютер), де живуть файли сайту.Наш пакет включає також техпідтримку у випадки непередбачених обставин.Сум..

400UAH (11.11USD)

Парсинг сайтів

Парсинг сайтів

Парсим інформацію із сайтів будь-якої складності.При необхідності можемо парсити прямо у ваш сайт, якщо дозволяє CMSНаповнюйте сайт контентом автоматичноФото статті опис товару ціна все що ва..

1000UAH (27.78USD)

Програмний РРО (ПРРО)

Програмний РРО (ПРРО)

ПРРО (программный регистратор расчетных операций) -  программно-технический комплекс, в котором реализованы фискальные функции, предназначенные для регистрации расчетных операций при про..

2500UAH (69.44USD)

Файли інтеграції опенкрат 3 та модуля tecdoc

Файли інтеграції опенкрат 3 та модуля te...

Данный архив содержит файлы интеграции опенкрат 3 и модулей tecdoc.Модуль корректно работает без ошибок и доработок товар ложиться в корзину и удалиться оттуда.При необходимости развернём сай..

1700UAH (47.22USD)

Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)