Сайт візитка


 Сайт візитка

Візитні картки друкуються на картках тієї чи іншої форми, візуальний ефект, метод друку, вартість та інші деталі варіюються в залежності від культурних чи організаційних норм та особистих переваг. Загальна вага візитівки залежить від розташування. Як правило, візитні картки друкуються на папері щільністю 350 г/м 2 (щільність), 45 кг (100 фунтів) (щільність) або 12 пунктів (товщина).


Поява персональних лазерних та струменевих принтерів дозволила людям друкувати візитні картки будинку, використовуючи попередньо нарізаний матеріал. Спочатку ці карти були помітно легші за вагою, а перфорація відчувалася з обох боків, але поліпшення конструкції як принтерів, і папери дозволили друкувати карти професійно.


Візитні картки високої якості без повнокольорових фотографій зазвичай друкуються з використанням плашкових кольорів на листових офсетних друкарських машинах. Деякі компанії дійшли до того, що зареєстрували товарні знаки своїх плашкових кольорів (наприклад, коричневий UPS, рожевий Owens-Corning та фіолетовий Cadbury). [5] Якщо логотип візитки одноколірний, а шрифт іншого кольору, процес вважається двоколірним. Додаткові плашкові кольори можуть бути додані залежно від потреб картки. З появою цифрового друку та пакетного друку стало економічно вигідно друкувати візитки у повнокольоровому режимі.


Щоб імітувати ефект друку гравірованими пластинами, був розроблений менш дорогий процес, званий термографією, в якому використовується нанесення пластикового порошку, що прилипає до вологого чорнила. Потім карти пропускають через нагрівальний елемент, який розплавляє пластик карту. Такий ефект може дати точковий УФ-лак на матовому ламінаті.


Повнокольорові карти або карти, у яких використовується багато кольорів, також друкуються на листових машинах; однак вони використовують чотириколірний процес друку CMYK (блакитний, пурпурний, жовтий та чорний). Екрани кожного кольору, нанесені один на одного, створюють широку колірну гаму. Недоліком цього методу друку є те, що растрові кольори при уважному розгляді виявляють крихітні точки, тоді як карти плашкових кольорів у більшості випадків друкуються суцільними. Плашкові кольори слід використовувати для простих карток із штриховим малюнком або нечорним шрифтом розміром менше 5 пунктів.

Розгорнути
Доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту

Ціна вказано от 1000грнДоробка сайтів  Доробка сайтів  – комплекс заходів, який спрямований на виключення неполадок, доробку незавершеної роботи попередніми веб-майстрами,..

1000UAH (27.78USD)

Замовити Сайт візитку

Замовити Сайт візитку

Жоден бізнес або фрілансер не можуть називати себе професіоналами, якщо вони не мають візитних карток. Завжди мати при собі контактну інформацію, тому що ви ніколи не знаєте, з ким зустрінете..

1500UAH (41.67USD)

Логотип

Логотип

Намалюємо найкращий логотип для вашого бізнесу.Зроби свій бренд відомийфірмовий стиль (візитки, айдентика будь-яка), упаковки, розробка іконок, інфографіка, рекламні банери для сайтів, постер..

1000UAH (27.78USD)

Послуги дизайнера

Послуги дизайнера

Наші дизайнери зроблять ваш бренд або продукт пізнаваним на ринку. Завдяки унікальності упаковки (дизайну) унікальність і виразність гарантована.Чи готові втілити ваші ідеї або ми беремо..

1000UAH (27.78USD)

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)