Сайт Односторінок


 Сайт Односторінок

Недоліки односторінкового сайту

Простота односторінкового веб-сайту має свою ціну - обмежений контент та інформація. Саме тому ви не знайдете їх так часто в Інтернеті.
Компанії, які продають різноманітні продукти та мають великі веб-сайти електронної комерції, просто не можуть мати односторінкові веб-сайти. Їм потрібні сторінки, які розкажуть людям більше про них, наприклад, хто вони і яка їхня місія, і сторінки, присвячені кожному продукту, щоб відвідувач міг дізнатися більше про них, їхні переваги та використання.
Те саме стосується сайтів громадських організацій, шкіл та університетів, освітніх сайтів, компаній, що пропонують різні послуги, і так далі. Усім їм необхідно надати тонну інформації своїм відвідувачам, що робить їх веб-сайти непридатними для одиночних сторінок.
інформаційний простір веб-сайту
На односторінкових сайтах менше місця для інформації Джерело
Ще одна погана сторона односторінкового сайту полягає в тому, що його набагато складніше оптимізувати для пошукових систем. Якщо ви не знайомі з пошуковою оптимізацією або SEO, вона містить ряд методів, які допомагають веб-сайтам отримати більш високий рейтинг на сторінках пошукових систем.
Один з цих методів включає оптимізацію ключових слів, що обертається навколо веб-сайтів, які використовують релевантні ключові слова, пов'язані з їхнім бізнесом.
По суті, що більше ключових слів і що краще вони використовуються, то вище рейтинг на сторінках пошукових систем. І якщо ви вирішите створити односторінковий сайт, у вас буде набагато менше місця, куди ви можете включити свої ключові слова.
Тепер, коли ми розглянули переваги та недоліки односторінкового веб-сайту, розглянемо кілька чудових прикладів таких веб-сайтів.
Приклади добрих односторінкових сайтів
Ось сайт цифрового дизайнера та арт-директ
Сайт Анжели Мілошевич
Сайт дуже художній та унікальний. На одній сторінці цифровий дизайнер розповів нам все про них, використовуючи жирний та великий шрифт, щоб розповісти нам про свій досвід, де вони працюють прямо зараз і в яких соціальних мережах ми можемо їх знайти.
Розгорнути
Доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту

Ціна вказано от 1000грнДоробка сайтів  Доробка сайтів  – комплекс заходів, який спрямований на виключення неполадок, доробку незавершеної роботи попередніми веб-майстрами,..

1000UAH (27.78USD)

Замовити сайт Односторінок

Замовити сайт Односторінок

Плюси односторінкового дизайну сайтуНавіщо вибирати односторінковий дизайн для вашого сайту, а чи не багатосторінковий дизайн? По-перше, успішні односторінкові веб-сайти чисті та зрозумілі. О..

2000UAH (55.56USD)

Логотип

Логотип

Намалюємо найкращий логотип для вашого бізнесу.Зроби свій бренд відомийфірмовий стиль (візитки, айдентика будь-яка), упаковки, розробка іконок, інфографіка, рекламні банери для сайтів, постер..

1000UAH (27.78USD)

Послуги дизайнера

Послуги дизайнера

Наші дизайнери зроблять ваш бренд або продукт пізнаваним на ринку. Завдяки унікальності упаковки (дизайну) унікальність і виразність гарантована.Чи готові втілити ваші ідеї або ми беремо..

1000UAH (27.78USD)

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)