Landing page


Landing page

Що таке цільова сторінка?

Цільова сторінка — це окрема веб-сторінка, на яку користувач переходить після переходу електронною поштою, з оголошення або іншого цифрового джерела.

Як тільки вони переходять на вашу цільову сторінку, користувачам пропонується зробити дію, наприклад, приєднатися до вашого списку або купити ваші продукти. Якщо користувач почне конкретну бажану дію, значить, ваша цільова сторінка досягла його конверсії.

Як правило, цільові сторінки заохочують своїх користувачів лише до однієї з таких дій, наприклад, заповнення форми реєстрації на сторінці. Чому?

Це відбувається тому, що дослідники називають «парадоксом вибору». Простіше кажучи, це означає, що чим більше варіантів ви даєте людям, тим складніше їм прийняти рішення та діяти.

Уявіть, що ви пропонуєте безкоштовну електронну книгу. Але на своїй цільовій сторінці ви також запрошуєте своїх користувачів відвідати ваш блог, купити продукт та перевірити ваші канали у соціальних мережах. З кожним запитом шанси ваших користувачів на завантаження вашої нової електронної книги стають дедалі меншими, тому що ви відволікаєте їхню увагу від своєї основної мети.

В крайньому випадку, занадто великий вибір може приголомшити ваших користувачів, змусивши їх зупинитися і взагалі не робити жодних дій. Ось чому так важливо зосередитись на одному заклику до дії (CTA), а не на трьох чи чотирьох.

Ось чому цільова сторінка повинна мати чітку візуальну ієрархію та ціннісну пропозицію, а також має бути протестована щодо кращої оптимізації конверсії.

Розгорнути
Доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту

Ціна вказано от 1000грнДоробка сайтів  Доробка сайтів  – комплекс заходів, який спрямований на виключення неполадок, доробку незавершеної роботи попередніми веб-майстрами,..

1000UAH (27.78USD)

Замовити Landing page

Замовити Landing page

..

7500UAH (208.33USD)

Логотип

Логотип

Намалюємо найкращий логотип для вашого бізнесу.Зроби свій бренд відомийфірмовий стиль (візитки, айдентика будь-яка), упаковки, розробка іконок, інфографіка, рекламні банери для сайтів, постер..

1000UAH (27.78USD)

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)