Корпоративні сайти


Корпоративні сайти

Що відрізняє добрий корпоративний сайт?

Корпоративний веб-сайт повинен відображати дух вашого бізнесу, зберігаючи при цьому почуття професіоналізму та пристойності. З невеликою кількістю інновацій та творчості корпоративні веб-сайти можуть, як і раніше, виглядати візуально привабливими, зберігаючи при цьому свою професійну ідентичність. Ключовим моментом є знаходження балансу між професійним та випадковим, що, у свою чергу, може залучити потрібний трафік.

По суті, корпоративний веб-сайт повинен відображати, охоплювати та охоплювати ідентичність вашого бізнесу. Ваш сайт повинен інформувати та навчати. Доступність та проста навігація абсолютно необхідні. Також важливо включити чіткий, лаконічний текст із чіткими зображеннями, які підкреслюють запропоновані вами послуги та рішення. Водночас ваш копірайтинг та зображення мають розповісти історію вашої компанії.

Адміністрація сайту
NEW

Адміністрація сайту

Спираючись на прохання наших клієнтів, ми запустили нову послугу Адміністрація сайту.Ваш сайт у надійних руках, ми відібрали лише гідних на цю посаду. Тепер при покупці інтернет магазину..

11000UAH (305.56USD)

Доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту

Ціна вказано от 1000грнДоробка сайтів  Доробка сайтів  – комплекс заходів, який спрямований на виключення неполадок, доробку незавершеної роботи попередніми веб-майстрами,..

1000UAH (27.78USD)

Замовити корпоративний сайт

Замовити корпоративний сайт

Створення корпоративного сайтуЯкщо ви вирішили замовити корпоративний сайт, то можете відразу закрити пару важливих бізнес-завдань.Перш за все, ви отримаєте досить престижне представництво в ..

15000UAH (416.67USD)

Логотип

Логотип

Намалюємо найкращий логотип для вашого бізнесу.Зроби свій бренд відомийфірмовий стиль (візитки, айдентика будь-яка), упаковки, розробка іконок, інфографіка, рекламні банери для сайтів, постер..

1000UAH (27.78USD)

Парсинг сайтів

Парсинг сайтів

Парсим інформацію із сайтів будь-якої складності.При необхідності можемо парсити прямо у ваш сайт, якщо дозволяє CMSНаповнюйте сайт контентом автоматичноФото статті опис товару ціна все що ва..

1000UAH (27.78USD)

Послуги дизайнера

Послуги дизайнера

Наші дизайнери зроблять ваш бренд або продукт пізнаваним на ринку. Завдяки унікальності упаковки (дизайну) унікальність і виразність гарантована.Чи готові втілити ваші ідеї або ми беремо..

1000UAH (27.78USD)

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)