Інші види робіт


Інші види робіт

10 покращень, які підвищать зручність використання вашого сайту

Кожен сайт повинен бути розроблений так, щоб справити враження на значну аудиторію, незалежно від того, до якої категорії вона належить. Тим не менш, багато різних факторів дизайну можуть сильно вплинути на поведінку користувачів, включаючи повільну швидкість завантаження та збої в інтерфейсі. Отже, ось десять кращих факторів покращення для зміни та покращення поведінки та зручності використання вашого сайту.

1 # Оптимізуйте макет для кращих результатів

Уявіть, що ви пробираєтеся через джунглі без карт чи зірок, якими можна було б орієнтуватися. Не дуже легко, чи не так? Хороша організаційна схема зручна для очей і проста в навігації, що призводить до кращого досвіду клієнтів або користувачів і, зрештою, більшої вигоди для веб-сайту. Такий інструмент, як CrazyEgg робить свою справу, надаючи теплову карту і показуючи вам відповідну схему розміщення всіх елементів вашої сторінки.

2# Поліпшіть швидкість сайту, розгорнувши CDN

Дослідження Radware, проведене в 2013 році, показало, як 2-секундна затримка часу завантаження сторінки під час транзакцій призвела до того, що кількість кинутих кошиків збільшилася на 87%. В епоху блискавичного оптоволокна та бездротового Інтернету ми й не очікували нічого меншого. Крім того, елементи сторінки, що повільно завантажуються, зазвичай призводять до перетасування контенту і багаторазових перезавантажень, що може зробити сайт, особливо на мобільних пристроях, абсолютно непридатним для використання, особливо на мобільних пристроях.

Деякі налаштування, які ви можете реалізувати на своєму веб-сайті, включатимуть зменшення розмірів файлів за допомогою стиснення Gzip, оптимізацію розмірів зображень (або прогресивний рендеринг для прискорення) та зменшення розміру скрипту за рахунок мінімізації.

Крім того, ви можете оптимізувати заголовки кешу, щоб підвищити швидкість завантаження сайту для повторних відвідувачів, що також підвищить продуктивність CDN, оскільки буде оптимізовано частоту отримання статичного або кешованого контенту. Ви можете ознайомитися з цим посібником від Incapsula, щоб дізнатися про найкращі варіанти кешування контенту для вашого сайту, які будуть залежати від ваших потреб.

Хмарна платформа доставки додатків дозволяє сайтам:

Розподіліть дані по серверам, розташованим по всьому світу.

Зведіть до мінімуму виток смуги пропускання на основному хості.

Поліпшіть доступ користувачів до вашого сайту.

Загалом це безпрограшний варіант для обох компаній, постачальників веб-сайтів, хостів веб-сайтів та кінцевих користувачів.

3. Використовуйте дизайн, оптимізований для мобільних пристроїв

Оскільки кількість мобільних користувачів зростає експоненційно з розвитком індустрії смартфонів, за оцінками SmartInsights, час, який користувачі США витрачають на мобільні носії, становить 51%, порівняно з настільними комп'ютерами (42%).

Природно, ключем до успіху веб-сайтів та блогів є оптимізовані для мобільних пристроїв та адаптивні веб-шаблони, які надають користувачам ті ж візуальні та текстові можливості, що й на традиційніших платформах. Якщо ви працюєте з WordPress, ви також можете перевірити деякі плагіни або теми, які можуть оптимізувати безпосередньо мобільні веб-сайти в залежності від платформи.

4# Зменшити час завантаження графік

Багато компаній зараз все більше відходять від старомодних та важко перевантажених сценаріїв, таких як JavaScript, і для цього є причина. Тяжкі скрипти не тільки вимагають часу для завантаження, вони збільшують показник відмов і ускладнюють навігацію по веб-сайтах, особливо на невеликих екранах, наприклад, на телефонах. Видаліть повторювані скрипти, оптимізуйте зображення, мінімізуйте CSS, JavaScript та HTML, а також ознайомтеся з посібником Bravenet по включенню графіки на веб-сайт без скорочення часу завантаження. Найкращі веб-сайти завжди мають мінімальний набір сценаріїв, щоб зробити роботу користувачів набагато приємнішою, і це можна побачити в новій ініціативі Google по службах прискорених мобільних сторінок (AMP), які скорочують кількість сценаріїв, щоб забезпечити більш швидку та плавну взаємодію з користувачем.

5. Використовуйте рекламу у зображенні

Світ веб-маркетингу значною мірою залежить від використання зображень, але коли ви дізнаєтеся про рекламу у зображеннях, ви також виявите, наскільки ефективною вона може бути, особливо в порівнянні з іншими формами реклами. Простіше кажучи, реклама у зображенні — це спосіб для рекламодавців пов'язати клієнтів із певними привабливими зображеннями та монетизувати ці зображення у процесі.

Крім простих статичних зображень, реклама в зображенні також може містити кінематографію, яка є гібридом анімованого GIF-стилю і нерухомих фотографій.

Розгорнути
 Товарна реклама в Гугл

Товарна реклама в Гугл

Ми робимо фіди для магазинів автозапчастин з модулями tecdoc або самописні.Налаштування товарної реклами в Google для інтернет магазинів.Ми беремо весь процес під ключ від генерації фіда ми в..

3000UAH (83.33USD)

Адміністрація сайту
NEW

Адміністрація сайту

Спираючись на прохання наших клієнтів, ми запустили нову послугу Адміністрація сайту.Ваш сайт у надійних руках, ми відібрали лише гідних на цю посаду. Тепер при покупці інтернет магазину..

11000UAH (305.56USD)

Копірайтинг

Копірайтинг

Про наші послуги КопірайтингЯк випливає з нашої назви, ми є команда висококласних професіоналів, що створюють контент. Коли ви наймаєте наші професійні контент-послуги, ви працюєте не з ..

400UAH (11.11USD)

Логотип

Логотип

Намалюємо найкращий логотип для вашого бізнесу.Зроби свій бренд відомийфірмовий стиль (візитки, айдентика будь-яка), упаковки, розробка іконок, інфографіка, рекламні банери для сайтів, постер..

1000UAH (27.78USD)

Модуль TecDoc 3.2.5

Модуль TecDoc 3.2.5

Акционное предложение при оплате Модуля. Мы даём в подарок аренду базы данных tecdoc в подарок на пол года 6 месяцев без аренды !.Не трать время зря экономь с нами и начни зарабатывать.Данная..

2500UAH (69.44USD)

Оренда бази tecdoc даних mysql для сайту

Оренда бази tecdoc даних mysql для сайту...

Оренда бази даних для модулів техдок дозволяє скоротити витрати на утримання сайту ціна 400 грн вказана за місяць оренди.Акційна пропозиція при оплаті за рік. Ми замінимо модуль tecdoc на вер..

400UAH (11.11USD)

Оренда серверів

Оренда серверів

Ми пропонуємо вам наші сервери під проекти, які робимо для вас.Сервер це оболонка (комп'ютер), де живуть файли сайту.Наш пакет включає також техпідтримку у випадки непередбачених обставин.Сум..

400UAH (11.11USD)

Парсинг сайтів

Парсинг сайтів

Парсим інформацію із сайтів будь-якої складності.При необхідності можемо парсити прямо у ваш сайт, якщо дозволяє CMSНаповнюйте сайт контентом автоматичноФото статті опис товару ціна все що ва..

1000UAH (27.78USD)

Послуги дизайнера

Послуги дизайнера

Наші дизайнери зроблять ваш бренд або продукт пізнаваним на ринку. Завдяки унікальності упаковки (дизайну) унікальність і виразність гарантована.Чи готові втілити ваші ідеї або ми беремо..

1000UAH (27.78USD)

Програмний РРО (ПРРО)

Програмний РРО (ПРРО)

ПРРО (программный регистратор расчетных операций) -  программно-технический комплекс, в котором реализованы фискальные функции, предназначенные для регистрации расчетных операций при про..

2500UAH (69.44USD)

Файли інтеграції опенкрат 3 та модуля tecdoc

Файли інтеграції опенкрат 3 та модуля te...

Данный архив содержит файлы интеграции опенкрат 3 и модулей tecdoc.Модуль корректно работает без ошибок и доработок товар ложиться в корзину и удалиться оттуда.При необходимости развернём сай..

1700UAH (47.22USD)

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)