Скільки можна заробити, продаючи автозапчастини в інтернеті.

В останні кілька років спостерігається значне зростання індустрії онлайн-продажів автомобільних запчастин та аксесуарів, і очікується, що ця тенденція збережеться протягом наступного десятиліття. Хоча це збільшення може відбуватися не з запаморочливою швидкістю, це, як і раніше, перспективний сектор для інвестицій:


Обсяг світового ринку автомобільних запчастин та аксесуарів у 2021 році складе 1,8 трильйона доларів.

Зростання обсягу ринку в 2021 році склало 6,6%.

Якщо ви володієте роздрібним бізнесом з продажу автомобільних запчастин та аксесуарів, онлайн-експансія є гідною ідеєю, оскільки це зміцнить ваші продажі. Чимало продавців задають питання, як відкрити інтернет-магазин автозапчастин? Переважна цифровізація стирає межі між онлайн-і офлайн-світами і змушує рітейлерів зміцнювати свою присутність в Інтернеті. Щодо автомобільних запчастин, погляньте на наступні цифри, щоб зрозуміти необхідність використання каналів онлайн-продажів:


50% пошукового трафіку по запчастинам та аксесуарам припадає на мобільні пристрої.

70% транзакцій із запчастинами та аксесуарами відбувалися у додатку eBay.

Проте цифрова трансформація ставить перед організаціями численні завдання. Навіть якщо у вас вже є веб-сайт електронної комерції, у вас, ймовірно, виникне безліч питань, які потрібно вирішити, намагаючись масштабувати свій бізнес. Кваліфікований розробник програмного забезпечення може допомогти вам, вирішуючи всі технічні аспекти, інтегруючи маркетингові інструменти та компетентно покращуючи вашу загальну цифрову присутність.