CMS ПРОТИ КОНСТРУКТОРА САЙТІВ

Якщо ви хочете створити свій власний веб-сайт, є два шляхи, якими ви можете піти. Перший варіант - використовувати так звану систему управління контентом (CMS), таку як WordPress або Drupal. Другий варіант – використовувати конструктор сайтів, наприклад Squarespace або Wix.


Незважаючи на те, що вони мають схожість, вони пропонують різні рішення в залежності від потреб користувача. Розуміння відмінностей між CMS та розробниками веб-сайтів допоможе вам визначити, який варіант найкраще підходить для вас та вашої організації.


Що таке CMS?

Система керування контентом — це онлайн програмне забезпечення, яке дозволяє створювати легко керовані веб-сайти, використовуючи попередньо створену структуру. При використанні CMS ви можете придбати попередньо розроблені теми, що настроюються, які зменшують потребу користувачів у глибоких навичках кодування для ефективного управління веб-сайтом.


Принадність систем керування контентом у тому, що вони надають користувачеві величезний діапазон гнучкості та масштабованості завдяки своїм широким можливостям налаштування. Системи CMS вимагають більш крутої кривої навчання в порівнянні з розробниками веб-сайтів, але це компенсується обсягом контролю, який ви отримуєте над своїм веб-сайтом.


Плюси використання CMS


Поліпшіть функціональність за допомогою плагінів. Майже кожна CMS дозволяє вам встановлювати плагіни, щоб розширити можливості, які ваш веб-сайт може запропонувати як вашому бізнесу, так і вашим відвідувачам. Наприклад, якщо ви хочете збирати електронні листи на домашній сторінці, ви можете просто встановити плагін, який викликає спливаюче вікно і збирає необхідну інформацію від ваших відвідувачів.

Вибирайте із тисяч привабливих тем. Творці веб-сайтів можуть досягти успіху в простоті використання, але системи управління контентом мають власні варіанти тим, які дозволяють вам налаштувати свій веб-сайт з мінімальними технічними знаннями. Деякі теми CMS мають власні функції перетягування, що робить їх такими ж простими у використанні, як і конструктори веб-сайтів.

Що таке проект сайтів?

Конструктори веб-сайтів — це прості інструменти, які використовують готові компоненти для створення повнофункціонального веб-сайту. Більшість розробників веб-сайтів використовують функцію перетягування, яка дозволяє легко змінювати макет вашого веб-сайту.


Після того, як ви трохи попрактикуєтеся, ви зможете створювати веб-сайти, які естетично виглядають так, ніби вони були створені професіоналом. Конструктори веб-сайтів, такі як Wix і Squarespace, оснащені готовими шаблонами веб-сайтів, створеними для задоволення різних потреб.


різниця між CMS та конструктором сайтів


Хоча конструктори веб-сайтів прості у використанні, їм не вистачає гнучкості, запропонованої CMS, оскільки вони обмежені платформою (наприклад, Wix), яку можна налаштувати лише певною мірою. Щоб докладніше вивчити різницю між CMS і конструктором веб-сайтів


Мінуси конструктора сайтів


Не масштабованість. Конструктори веб-сайтів чудово підходять для тих, кому потрібен швидкий і простий веб-сайт, який виглядає естетично, але вони не підійдуть для малих підприємств та великих організацій, яким потрібні складніші веб-сайти. Творцям веб-сайтів не вистачає розширених функцій CMS, які не лише дають компаніям більше контролю над своїм веб-сайтом, але й дозволяють їм масштабуватись, коли виникає потреба.

Обмежене налаштування. Розробники веб-сайтів пропонують безліч варіантів налаштування, але в кінцевому підсумку ви упретеся в стіну (саме тут вступають у гру проблеми масштабованості). Веб-сайти можуть потребувати зміни та додавання функцій у міру того, як потреби бізнесу змінюються з часом. Зрештою, це стане проблемою для підприємств, які вирішать використовувати конструктор веб-сайтів замість CMS.

Плюси конструктора сайтів

Простота у використанні. Чесно кажучи, найпривабливішою особливістю конструкторів сайтів є їхня простота використання. Не потрібно знати в області кодування, а оптимізовані інструменти дозволяють легко налаштувати веб-сайт за допомогою функції перетягування.

Дешево і швидко. Творці веб-сайтів забезпечують швидке та недороге вирішення проблеми вашого веб-сайту. Це ідеальний вибір для тих, хто створює свій перший веб-сайт. Крім того, вони дешевші, ніж оплата витрат, пов'язаних із системами управління контентом. Завдяки їх простоті використання, ви можете легко запустити веб-сайт за тридцять хвилин або менше.