найпопулярніші товари інтернет магазинів 2022

Після появи Інтернету світ вже ніколи не був колишнім, і багато що змінилося, у тому числі купівельні звички людей. В наш час набагато простіше та зручніше купувати речі онлайн через комп'ютер чи смартфон.


Коли покупки тільки почали переходити в онлайн, багато людей все ще не були впевнені у покупках в Інтернеті, особливо щодо безпеки їх особистої інформації.


Але зараз споживачі більш ніж звикли до віртуальних транзакцій, та інтернет-магазини внесли багато покращень для забезпечення безпеки покупців.


Звичайно, фізичний бізнес, як і раніше, існує і процвітає, але все більше і більше людей воліють робити покупки в Інтернеті. І цифри не брешуть; за даними Бюро перепису населення США, продажі електронної комерції за 2021 рік оцінювалися в 870,8 мільярда доларів!


При аналізі цього величезного обсягу продажу стає ясно, деякі види товарів популярніші в Інтернеті, ніж інші. Деякі категорії мають набагато більший попит, ніж інші.


І саме про це сьогоднішній піст!


Якщо ви думаєте стати цифровим підприємцем, ми сподіваємось, що до кінця цієї посади у вас з'являться ідеї для початку свого бізнесу. І якщо ви ніколи не думали про те, щоб стати цифровим підприємцем, є велика ймовірність, що після прочитання цієї посади ви вважаєте це життєздатною альтернативою для себе.


Варто зазначити, що порядок у списку випадковий і не відображає обсягу продажу в кожній категорії.