Чем отличяються движки сайтов

CMS ПРОТИ КОНСТРУКТОРА САЙТІВ

Якщо ви хочете створити свій власний веб-сайт, є два шляхи, якими ви можете піти. Перший варіант - використовувати так звану систему управління контентом (CMS), таку як WordPress або Drupal. Другий варіант – використовувати конструктор сайтів, наприклад Squarespace або Wix.

Незважаючи на те, що вони мають схожість, вони пропонують різні рішення в залежності від потреб користувача. Розуміння відмінностей між CMS та розробниками веб-сайтів допоможе вам визначити, який варіант найкраще підходить для вас та вашої організації.

Що таке CMS?

Система керування контентом — це онлайн програмне забезпечення, яке дозволяє створювати легко керовані веб-сайти, використовуючи попередньо створену структуру. При використанні CMS ви можете придбати попередньо розроблені теми, що настроюються, які зменшують потребу користувачів у глибоких навичках кодування для ефективного управління веб-сайтом.

Принадність систем керування контентом у тому, що вони надають користувачеві величезний діапазон гнучкості та масштабованості завдяки своїм широким можливостям налаштування. Системи CMS вимагають більш крутої кривої навчання в порівнянні з розробниками веб-сайтів, але це компенсується обсягом контролю, який ви отримуєте над своїм веб-сайтом.

Якщо ви власник малого бізнесу, вибір надійної CMS для створення вашого веб-сайту, ймовірно, буде найкращим варіантом. Якщо у вас немає досвіду, щоб настроїти його самостійно, ви можете найняти веб-розробника для більш сучасного веб-дизайну.

Плюси використання CMS

Поліпшіть функціональність за допомогою плагінів. Майже кожна CMS дозволяє вам встановлювати плагіни, щоб розширити можливості, які ваш веб-сайт може запропонувати як вашому бізнесу, так і вашим відвідувачам. Наприклад, якщо ви хочете збирати електронні листи на домашній сторінці, ви можете просто встановити плагін, який викликає спливаюче вікно і збирає необхідну інформацію від ваших відвідувачів.

Вибирайте із тисяч привабливих тем. Творці веб-сайтів можуть досягти успіху в простоті використання, але системи управління контентом мають власні варіанти тим, які дозволяють вам налаштувати свій веб-сайт з мінімальними технічними знаннями. Деякі теми CMS мають власні функції перетягування, що робить їх такими ж простими у використанні, як і конструктори веб-сайтів.

Пропонує більш широкі можливості налаштування - системи керування контентом дозволяють отримати доступ до базового коду, дозволяючи вам вносити певні зміни, які ви не зможете зробити, використовуючи конструктор веб-сайтів. Навіть якщо тема, що використовується, обмежує певну функцію, ви можете просто копатися в коді і налаштовувати його, поки не будете задоволені. Це допомагає стерти грань між веб-дизайном користувача і шаблонами веб-сайтів. Якщо у вас немає досвіду, щоб зробити це самостійно, ви можете знайти веб-дизайнера, який зробить зміни від вашого імені.

Мінуси використання CMS

Крута крива навчання. Якщо порівнювати безпосередньо з розробниками веб-сайтів, платформи CMS мають набагато крутішу криву навчання. Вам доведеться ознайомитися з повною системою керування, а це означає, що вам доведеться вивчити всі тонкощі, щоб використати систему повною мірою.

Робота з хостинговими рішеннями. Системи керування контентом вимагають, щоб ви знайшли хостингове рішення для веб-сайту. Такі сайти, як Bluehost і GoDaddy, є найбільш популярними варіантами, але вони також додають ще один рівень складності до рівня запуску та роботи вашого веб-сайту.

Що таке проект сайтів?

Конструктори веб-сайтів — це прості інструменти, які використовують готові компоненти для створення повнофункціонального веб-сайту. Більшість розробників веб-сайтів використовують функцію перетягування, яка дозволяє легко змінювати макет вашого веб-сайту.

Після того, як ви трохи попрактикуєтесь, ви зможете створювати веб-сайти, які естетично виглядають так, ніби вони були створені професіоналом. Конструктори веб-сайтів, такі як Wix і Squarespace, оснащені готовими шаблонами веб-сайтів, створеними для задоволення різних потреб.

різниця між CMS та конструктором сайтів

Хоча конструктори веб-сайтів прості у використанні, їм не вистачає гнучкості, запропонованої CMS, оскільки вони обмежені платформою (наприклад, Wix), яку можна налаштувати лише певною мірою. Щоб докладніше вивчити різницю між CMS і конструктором веб-сайтів, ознайомтесь з цим

Плюси конструктора сайтів

Простота у використанні. Чесно кажучи, найпривабливішою особливістю конструкторів сайтів є їхня простота використання. Не потрібно знати в області кодування, а оптимізовані інструменти дозволяють легко налаштувати веб-сайт за допомогою функції перетягування.

Дешево і швидко. Творці веб-сайтів забезпечують швидке і не